|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EL61H4SW |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | автозмотування мережевого шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 28.3 x 30.4 x 42.2 см |
| Вага | 7.58 кг |
| Країна виробництва | Китай |