|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | PD82ALRG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 2200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | технологія Flex |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 442 х 300 х 238 мм |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробництва | Китай |