|
8 888 грн
|
|
8 888 грн
|
платежі
по 4 444 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 888 грн
|
|
8 888 грн
|
платежі
по 4 444 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Eureka |
|---|---|
| Артикул | NEW430 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 150 |
| Тип фільтра | Аквафільтр |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Споживана потужність, Вт | 150 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 112 х 27 х 28.2 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |