|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Eureka |
|---|---|
| Артикул | NEY100 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 12000 |
| Тип трубки | пластикова складана |
| Тип фільтра | Аквафільтр |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 385 х 300 х 196 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |