|
6 309 грн
|
|
6 309 грн
|
платежі
по 3 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 309 грн
|
|
6 309 грн
|
платежі
по 3 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SVC216GFW |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 9 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 135 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 118 x 26 x 17 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |