|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
span stylefontsize 1rembЗручне зберігання на стініbspanbrspan stylefontsize 1remПилосос просто використовувати і зберігати. Після прибирання вставте пилосос в зарядну станцію на стіні, і він завжди буде готовий до збирання.spanbrspan stylefontsize 1rembrbДля свіжого повітряbspanbrspan stylefontsize 1remФільтр НЕРА видаляє до 99,95 пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Усмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.spanbrspan stylefontsize 1rembrbБез втрати потужності всмоктування під час роботиbspanbrspan stylefontsize 1remЗавдяки потужній літієвої батареї 20000 мАг ви не відчуєте втрату потужності під час прибирання. Навіть при повному заряді пилосос працює з максимальною потужністю.spanbr
Пилосос Gorenje безпровідний SVC216FMLW
В наявності
Артикул: SVC216FMLW
5 569 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SVC216FMLW |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 25 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Споживана потужність, Вт | 130 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1110 х 250 х 220 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар