|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE03SPRCY |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 18 Мбайтсек |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірникаАвтозмотування шнура |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 420 х 280 х 295 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |