|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbВелика щітка XpandZonebppХподібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Це підвищує ефективність прибирання та економить час.ppbПрогумовані коліщаткаbppПрогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях.ppbКомплект додаткових насадокbppДо пилососа додається комплект з трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання в будинку.ppbПрогумовані коліщаткаbppПрогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях.ppbАвтозмотування шнураbppАвтоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням всіх пилососів Gorenje.p
Пилосос Gorenje контейнерний VCEA02GALWCY
В наявності
Артикул: VCEA02GALWCY
5 359 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA02GALWCY |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Є |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Довжина шнура | 5,6 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 27.9 x 43.3 x 26.8 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар