|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA11CXWII |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 15 мс |
| Потужність всмоктування | 158 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5,6 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 21.5 x 35 x 26 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |