|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE28G6ALLGO |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Потужність всмоктування | 194 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 73 дБ |
| Довжина шнура | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 27,7 x 31 x 43,4 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Країна виробництва | Китай |