|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE01G4AHGR |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | сухе вологе гоління |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 26.8 х 27.9 х 43.3 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |