|
6 939 грн
|
|
6 939 грн
|
платежі
по 3 470 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 939 грн
|
|
6 939 грн
|
платежі
по 3 470 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA24GPRA |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 188 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Особливості | турборежим |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 43.3 х 27.7 х 31 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |