|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbGrunhelm GVC8208 b класичний пилосос для сухого прибирання, оснащений мішком для збору пилу, телескопічною трубкою та зручною ручкою для перенесення. Завдяки високій маневреності, компактним розмірам і невеликій вазі, він легко переміщається по квартирі і чудово справляється з очищенням будьяких поверхонь.p
Пилосос Grunhelm GVC 8208
В наявності
Артикул: GVC 8208
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GVC 8208 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 150300 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 3,5 мм аудіо (моно) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 342 х 240 х 205 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар