|
18 909 грн
|
|
18 909 грн
|
платежі
по 9 455 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 909 грн
|
|
18 909 грн
|
платежі
по 9 455 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HISENSE |
|---|---|
| Артикул | HVC676451DA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 120 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | зі знімним пилососом |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 45 х 127 х 34 см |
| Вага | 8.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |