|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПилосос Hlmer HVC09ECOb класична ультра компактна модель пилососа (з багаторазовим мішком) потужністю 900 Вт. Призначений для сухого прибирання різного типу покриттів для підлоги (килим, плитка, паркет, ламінат і т.д.), а також інших поверхонь і мяких меблів. Має низький рівень шуму (79 дБ), має багаторазовий тканинний мішок для збору пилу (2 л) і всілякі насадки для збирання. Пилосос компактних розмірів зручний і простий як в експлуатації, так і в зберіганні. Укомплектований щіткою для підлоги та килимів, насадкою 2 в 1 (для меблівщілинна) та губчастим фільтром. Hlmer HVC09ECO забезпечує комфортне, якісне та швидке прибирання в будинку.ppbКомпактний дизайнbrbСучасний полегшений дизайн моделі, з регулюванням потужності на корпусі та невелика вага (4 кг), забезпечують комфортне керування та переміщення пилососу під час роботи, а також його компактне зберігання.ppbПотужний та економнийbrbПилосос потужністю 900 Вт це стабільно висока потужність всмоктування пилу під час збирання. Екодвигун даної моделі дозволяє значно знизити споживання енергії при незмінно високій якості очищення від забруднень. Пилосос вражає максимальною продуктивністю за низького енергоспоживання (клас енергоефективності А).ppbБагаторазовий мішокпилозбірникbrbHlmer HVC09ECO має обємний тканинний мішок для збирання пилу ємністю 2 л. Мішок призначений для багаторазового використання, легко очищається від сміття та пилу.ppbІнноваційні насадкиbrbДля сухого прибирання пилосос оснащений різного типу насадками щіткою для підлоги та килимів, насадкою 2 в 1 (для меблівщілин), губчастим фільтром. З таким інноваційним набором насадок ідеальна чистота гарантована.ppbБезшумна роботаbrbМодель Hlmer HVC09ECO не тільки компактна та легка, але й створює мінімум шуму під час роботи рівень шуму 79 дБ.ppbЗручна експлуатаціяbrbHlmer HVC09ECO компактна сучасна модель пилососу, проста у догляді та експлуатації. Для комфортного користування регулювання потужності розташоване на корпусі, а довжини шнура 3,5 м цілком вистачає для комфортної роботи.p
Пилосос Hölmer HVC-09 ECO
В наявності
Артикул: HVC-09 ECO
1 781 грн
Характеристики
| Бренд | Hlmer |
|---|---|
| Артикул | HVC09 ECO |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 190 |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 3,5 мм аудіо (моно) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 420 х 270 х 245 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар