|
3 059 грн
|
|
3 059 грн
|
платежі
по 1 530 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Акумуляторний електровіник KB 5 – ідеальне рішення для проміжного прибирання твердих та килимових покриття для підлоги. Легкий і компактний апарат, оснащений літій-іонним акумулятором та універсальною щіткою, ефективно видаляє з підлоги будь-яке сміття. Завдяки подвійному шарніру їм можна легко очистити сходи, ділянки підлоги в кутах, уздовж стін під стільцями та іншими меблями. При цьому апарат дуже зручний у користуванні: при проведенні прибирання не потрібно нагинатися, включення та вимкнення здійснюються автоматично, а контейнер для сміття легко витягується збоку.
Адаптивна Технологія прибирання Керхер (Karcher Adaptive Cleaning System)
Надійно усуває бруд на твердих і килимових покриттях Інноваційна адаптивна система для оптимального режиму прибирання Оптимізована внутрішня геометрія для оптимального підмітання та заповнення контейнера.
Контейнер для сміття легко вийняти та встановити знову
Швидка та легка гігієнічна утилізація сміття без контакту з брудом.
Поворотний шарнір
Зручна регульована рукоятка
Маневреність
Зручне прибирання між стільцями і під меблями
|
3 059 грн
|
|
3 059 грн
|
платежі
по 1 530 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.258-050.0 |
| Тип пилососа | Парова швабра |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1120 х 230 х 215 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |