|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pГосподарський пилосос bWD 5 S V25522b оптимально поєднується з входить в комплект його поставки всмоктувальним шлангом і насадкою для підлоги, що перемикається, завдяки чому при невисокій споживаній потужності (1100 Вт) гарантуються чудові результати збору сміття всіх видів сухого або вологий. великого чи дрібного. Апарат оснащений міцним 25літровим сміттєзбірником з нержавіючої сталі, 5метровим кабелем, всмоктувальним шлангом довжиною 2,2 м зі знімною антистатичною рукояткою, насадкою для підлоги, що перемикається, плоским складчастим фільтром і фільтрмішком з нетканого матеріалу. Плоский складчастий фільтр дозволяє чергувати операції вологого та сухого прибирання без витрат часу на заміну фільтра, а запатентована система швидкого вилучення виключає контакт з брудом. Система очищення фільтра, що активується натисканням кнопки, забезпечує швидке відновлення повної сили всмоктування. Завдяки знімній конструкції рукоятки насадки можуть приєднуватися безпосередньо до шлангу, що всмоктує, який може компактно і надійно зберігатися у верхній частині апарата. Для швидкого та зручного закріплення подовжувальних трубок та насадки для підлоги передбачені тримачі, сформовані у відбійнику пилососу.ppbПеревагиbppulliУнікальна запатентована технологія знімного фільтраliliШвидке та просте зняття касетника з фільтром ніякого дотику до бруду та пилу. Можливість сухого та вологого прибирання без заміни фільтра.liliЗберігання всмоктуючого шлангу на корпусі пристроюliliПрактичне та надійне зберігання всмоктуючого шланга у верхній частині корпусу апарату. Простота фіксації, зручність як для правшів, так і для шульг.liliЗручне та компактне зберігання приладдя та їх постійне знаходження під рукою. Безпечне зберігання зєднувального кабелю на вбудованому гаку.liliФільтрмішок із нетканого матеріалу. 3шаровий нетканий матеріал виключно міцний на розрив.liliДля тривалої роботи зі стабільною силою всмоктування та ефективною фільтрацією пилу.liliЗручне та швидке паркування на час коротких перерв.liliДля надійного укладання інструментів та дрібних предметів (цвяхів, шурупів тощо).liliНа час перерв у роботі ручка швидко закріплюється у верхній частині пилососа.liliЗнімна ручка. Можливість приєднання насадок прямо до шлангу, що всмоктує.liliПростота збирання навіть у важкодоступних місцях.liliОптимальне поєднання апарату з всмоктувальним шлангом та насадкою для підлоги.liliЗабезпечує оптимальні результати збору будьякого сміття сухого чи вологого, великого чи дрібного.liliМаксимальна зручність та універсальність у використанні.liliСистема блокування PullampPush для простого, швидкого та надійного відкривання та закривання контейнера.liulp
Пилосос Karcher D 5 S V-25/5/22 (1.628-350.0)
В наявності
Артикул: 1.628-350.0
7 999 грн
Характеристики
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.628350.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 25 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Жовтий |
| Розмір | 646 х 418 х 382 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар