|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.195252.0 |
| Тип пилососа | Парова швабра |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 71 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | фільтр HEPA 13, інструкція, насадки, піногасник FoamStop, фільтр захисту електродвигуна, пилосос, гарантійний талон |
| Розмір | 532 х 344 х 289 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Італія |