|
13 909 грн
|
|
13 909 грн
|
платежі
по 6 955 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 909 грн
|
|
13 909 грн
|
платежі
по 6 955 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.081230.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Зберігання аксесуарів на корпусі |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 46,6 х 32 х 42,4 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |