|
3 398 грн
|
|
3 398 грн
|
платежі
по 1 699 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 398 грн
|
|
3 398 грн
|
платежі
по 1 699 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.628009.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 15 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 4 мс (спорт), 3 мс (нормальний), 2 мс (стабільний) |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Жовтий |
| Розмір | 378 х 349 х 328 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |