|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.628360.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 30 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Жовтий |
| Розмір | 693 х 418 х 382 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |