|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.633-608.0 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Особливості | накладка з мікрофібри |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 27,5 х 25 х 13 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |