|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KonnerSohnen |
|---|---|
| Артикул | KSVC40 |
| Тип пилососа | ручний пилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 25 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | метод фільтрації multi cyclone металевий фільтр із нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | турбощітка, пилосос, настінний кронштейн, зарядний адаптер |
| Розмір | 690 х 250 х 140 мм |
| Вага | 2,4 кг |
| Країна виробництва | Китай |