|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Kyvol |
|---|---|
| Артикул | Kyvol L30 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 100 м2 |
| Потужність всмоктування | 2500 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | автоматична підзарядка (повернення на базу) |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 325 х 325 х 90 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |