|
3 750 грн
|
|
3 750 грн
|
платежі
по 1 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 750 грн
|
|
3 750 грн
|
платежі
по 1 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Liberton |
|---|---|
| Артикул | LVC0701B ECO Black |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 170 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5.2 мм |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 438 х 268 х 245 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |