|
3 779 грн
|
|
3 779 грн
|
платежі
по 1 890 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 779 грн
|
|
3 779 грн
|
платежі
по 1 890 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Liberton |
|---|---|
| Артикул | LVC0751С ECO VIOLET |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 170 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5.2 мм |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Розмір | 444 х 293 х 283 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |