|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Liberton |
|---|---|
| Артикул | LVC 4300 |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 406 x 273 x 228 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |