|
3 488 грн
|
|
3 488 грн
|
платежі
по 1 744 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 488 грн
|
|
3 488 грн
|
платежі
по 1 744 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Magio |
|---|---|
| Артикул | МG893 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 250 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 4 мс (спорт), 3 мс (нормальний), 2 мс (стабільний) |
| Особливості | Прогумовані колеса |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 550 х 270 х 210 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |