|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | RLE51SE |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 200 м2 |
| Потужність всмоктування | 7000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 240 хв |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | датчик перепаду висоти |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | робот 349 х 349 х 98 мм, док 340 х 458 х 590 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробництва | Китай |