|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | VJ10A |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 150 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | настінне кріплення |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 111 х 24 х 21.5 см |
| Вага | 1.07 кг |
| Країна виробництва | Китай |