|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | VJ12A |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 24 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1150 х 240 х 215 мм |
| Вага | 1.54 кг |
| Країна виробництва | Китай |