|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | HMV24A |
| Тип пилососа | Миючий |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 240 м2 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1100 х 250 х 225 мм |
| Вага | 3.98 кг |
| Країна виробництва | Китай |