|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | HMH15A |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 300 м2 |
| Потужність всмоктування | 18 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1170 х 275 х 224 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |