|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | V2517A |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 150 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 460 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 170 х 24 х 21 см |
| Вага | 3.45 кг |
| Країна виробництва | Китай |