|
10 699 грн
|
|
10 699 грн
|
платежі
по 5 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 699 грн
|
|
10 699 грн
|
платежі
по 5 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | POLARIS |
|---|---|
| Артикул | PVCS 3750 Чорний |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 1.5 мхв |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1170 х 260 х 220 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |