|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PVC 208 Max Force |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 4.9 м |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 350 х 300 х 260 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |