|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RH99C0WO |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Додаткові насадки | Насадка Easy Brush, гнучка насадка |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Споживана потужність, Вт | 480 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 84 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | LED |
| Колір виробника | Синій |
| Комплектація | інструкція, Гарантійний талон, акумуляторний пилосос, база для заряджання |
| Розмір | 1250 х 255 х 120 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |