|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RO7C89EA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Довжина шнура | 6.2 м |
| Особливості | автозмотування мережевого шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | телескопічна труба, щілинна насадка, турбощітка, щітка підлогакилим, паркетна щітка, меблева щітка, пилосос, щітка для прибирання важкодоступних місц |
| Розмір | 455 х 313 х 285 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |