|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПилосос без мішка bRowenta Green Force Cyclonic Max RO7B13EAb це революційний пилосос без мішка, що поєднує в собі найкраще виняткову продуктивність з оптимальною енергоефективністю.brbrbЕнергоефективне прибиранняbrb Пилосос має таку саму продуктивність, як і безмішковий пилосос Rowenta з максимальною потужністю 900 Вт, забезпечує наднизьке споживання завдяки двигуну Effitech, що заощаджує 40 енергії.brbrbЕкодизайнbrb Відкрийте для себе прилад з екодизайном з обмеженим впливом на навколишнє середовище пилосос виготовлено з переробленого та придатного для вторинної переробки пластику, а упаковка повністю екооптимізована.brbrbЄмність XXLbrb Надлегке очищення завдяки вражаючому контейнеру для пилу обємом 2,5 л зі зручною конструкцією для більшої автономності та легкості.brbrbНеймовірна фільтраціяbrb Інстальована фільтраційна система HEF system, що є аналогом HEPA 13 і забезпечує рівень фільтрації пилу та алергенів 99.9 .brbrbПовний комплект для прибиранняbrb Відкрийте для себе зручні аксесуари для всіх типів підлог і важкодоступних місцьp
Пилосос Rowenta контейнерний Green Force Cyclnic RO7B13EA
В наявності
Артикул: RO7B13EA
7 999 грн
Характеристики
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RO7B13EA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 73 дБ |
| Довжина шнура | 6.2 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 455 х 313 х 285 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар