|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RH9BC1WO |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 240 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 85 хв |
| Споживана потужність, Вт | 240 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 84 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1130 х 266 х 252 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Франція |