|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VC07M25H0WBUK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9.2 м |
| Потужність всмоктування | 200 |
| Система фільтрації | моторний фільтр |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | захист від включення без мішка |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 280 х 246 х 390 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |