|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПотужний втягувальний потікbbrПилосос bSamsung VC07M25M9WDUKb забезпечує вам можливість прибирати з високою продуктивністю. А все завдяки тому, що ця техніка має потужність 750 Вт і всмоктує забруднення з великою силою. Так ви зможете прибрати будьякі ділянки, особливо не переймаючись.ppbМісткий мішокbbrЦя конструкція має мішкову будову, завдяки чому вона досить невимоглива в догляді. Пилозбірник як мішок має обєм на рівні 2.5 л, завдяки чому забезпечується досить тривалий збір сміття без частого спорожнення. Проста система контролю заповнення пилозбірника дасть змогу відстежувати за індикатором на ручці, коли необхідно буде спорожнити резервуар. Водночас, якщо ви забули встановити мішок, то кришка пилососа просто не закриється, щоб ви не почали прибирання без мішка.ppbФільтрація алергенівbbrФільтр цієї моделі має вдосконалену будову, завдяки якому з повітря відсіваються навіть найдрібніші пилинки, які є найсильнішими алергічними подразниками.ppbЗберігання аксесуарів зверхуbbrВідсік для зберігання аксесуарів розміщується безпосередньо на поверхні пилососа. Він зроблений у такий спосіб, щоб ви могли вийняти необхідну насадку, коли вона вам знадобиться, прямо під ручкою.ppbШланг з обертанням на 360bbrНаявність обертового навколо своєї осі шланга дало змогу зробити використання пилососа ще зручнішим і маневровнішим. Ця частина конструкції не заплутується, а отже, ви можете обертати шланг разом із трубою й щіткою, як вам завгодно.p
Пилосос SAMSUNG VC07M25M9WD/UK
В наявності
Артикул: VC07M25M9WD/UK
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VC07M25M9WDUK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9.2 м |
| Потужність всмоктування | 200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | насадка для збору шерсті домашніх тварин |
| Колір виробника | Коричневий |
| Розмір | 246 х 280 х 390 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар