|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VCC41U1V3AUK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9.2 м |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Насадка для пилу, паркетна |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 275 х 230 х 365 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |