|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VCC45W0S36UK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9.2 м |
| Потужність всмоктування | 350 |
| Система фільтрації | моторний фільтр |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | насадка підлогакилим |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 238 х 280 х 395 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |