|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC 1038GR |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 750 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 38 x 28 x 25.5 см |
| Вага | 4.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |