|
7 659 грн
|
|
7 659 грн
|
платежі
по 3 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 659 грн
|
|
7 659 грн
|
платежі
по 3 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC0740BLEUE3 |
| Тип пилососа | ручний пилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | вологе вакуумування |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип трубки | пластикова складана |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 85 хв |
| Споживана потужність, Вт | 160 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | підсвічування щітки |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1130 х 260 х 160 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |