|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC190W |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 15 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Щілинна насадка 1 штЗарядна докстанція 1 штНастінне кріплення (2 дюбелі, 2 гвинти) 1 комплект |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 122 х 100 х 380 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |