|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC511TQEUE2 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 890 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | 5рівнева система фільтрації |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 330 х 277 х 225 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |