|
6 649 грн
|
|
6 649 грн
|
платежі
по 3 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 649 грн
|
|
6 649 грн
|
платежі
по 3 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 786200 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 25 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Додаткові насадки | Універсальна насадка, трикутна насадка, насадка для прочищення сифонів, насадка зі скошеним краєм |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 435 x 435 x 544 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |