|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbМиючий пилосос THOMAS Prestige 20 S aquafilter (788103)b компактний багатофункціональний прилад для вологого і сухого прибирання. Він здатний збирати рідину, мити горизонтальні і вертикальні поверхні, в тому числі вікна і мякі меблі, прочищати засмічення в ванній. Цей пилосос підходить для всіх видів покриття підлоги, у тому числі для килимів. Для вологого прибирання пилосос має резервуари для чистої та збору брудної води ємністю 4.7 і 12 літрів.brbrЗавдяки 1600ватній двоступеневій турбіні він швидко і якісно миє будьякі поверхні, не залишаючи їх вологими. Цим він вигідно відрізняється від інших моделей миючих пилососів. Пилосос THOMAS Prestige 20 S aquafilter (788103) дуже зручний в плані простоти процесу підготовки до збирання потрібно лише встановити аквафильтр і надіти на мотор патронний фільтр. Циклонний аквафільтр пилососа ємністю в два літри утримує до 99,9 відсотків пилу, залишок осідає на довговічному патронному фільтрі, який час від часу необхідно мити.p
Пилосос Thomas миючий Prestige20S
В наявності
Артикул: 788103
10 199 грн
Характеристики
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 788103 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8.5 м3хв |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | на 4 колесах |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 540 х 350 х 350 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар